!!
 
לאתר ישיבת הר עציון
הפוך לאתר הבית דף קשר - בטאון הישיבה נקודת חיבור - בית המדרש לצעירים קשת - קול שידורי תורה מכללת הרצוג להכשרת מורים תורה ברשת - אתרי אינטרנט תורניים עיון בדף היומי

   זריחה:    
   סוזק"ש:  
   מנחה:  
   שקיעה:


שעון קיץ


הזמנים באדיבות kaluach

דף יומי:
   להצגת הדף
   הדף היומיומי
   דפי עזר
   שיעור מוקלט
   קצרדף להאזנה
   קצרדף להאזנה

 

הרשמה ליום-יום

תוכנית יוםיום של בית המדרש הוירטואלי נותנת לך לבחור את העיון שתראה באתר בית המדרש בכל יום (ניתן גם להפוך את אתר בית המדרש הוירטואלי לדף הבית שלך, וכך בכל יום להכנס ישירות לעיון של אותו יום). התוכנית כוללת שני מסלולים שניתן לבחור ביניהם:

1. הדף היוםיומי - תוכנית חדשה, שבמסגרתה יופיע באתר בית המדרש מדי יום דבר תורה קצר העוסק בדף היומי של היום הקודם. לומד דף יומי? רוצה להוסיף מימד חדש לדף שאתה לומד מדי יום? זו התוכנית בשבילך!

2. יוםיום classic - תוכנית יוםיום המוכרת לכולכם, שבמסגרתה מופיע באתר בית המדרש מדי יום דבר תורה קצר בנושאים שונים.
הנרשמים לתוכנית זו בוחרים במהלך ההרשמה את נושא דבר התורה שהם רוצים לראות מדי יום (מתוך כ-20 נושאים), וכך מתחילים את יומם הוירטואלי בכמה רגעים של תורה. רוצה לקרוא ביום שלישי וורט עיוני? ואולי חשקה נפשך ביום חמישי בעיון ב'שפת אמת' על פרשת השבוע? זו התוכנית בשבילך!

אנא בחר בתוכנית שברצונך להירשם אליה, ופעל בהתאם להנחיות שבהמשך.

1. רישום לדף היוםיומי

ראשית, כדי שנוכל לדעת מתי מתחיל ומסתיים אצלך היום, וכדי להתאים את זמני היום שבאתר בדיוק אליך, אנא בחר את האיזור שבו אתה מתגורר:

שעון קיץ

זהו. כעת לחץ על כפתור הרישום, והצטרף למנויי הדף היוםיומי!


2. רישום לתוכנית יוםיום classic

ראשית, כדי שנוכל לדעת מתי מתחיל ומסתיים אצלך היום, וכדי להתאים את זמני היום שבאתר בדיוק אליך, אנא בחר את האיזור שבו אתה מתגורר:

שעון קיץ

כעת, אנא בחר את השיעור שברצונך לראות בכל יום. לאחר שתירשם, בכל פעם שתיכנס לאתר בית המדרש הוירטואלי - תראה את השיעור שבחרת לראות באותו היום!

יום ראשון:
יום שני:
יום שלישי:
יום רביעי:
יום חמישי:
יום שישי:
מוצאי שבת:  

בערבי חגים ובימים מיוחדים יופיעו באתר בית המדרש דברי-תורה מיוחדים. לכן, אנא בחר בין שני מסלולים: "תמידים כסדרם" ו"מוספים כהלכתם".

תמידים כסדרם - ברצוני לראות בכל יום את דברי התורה שבחרתי, בלי להתחשב בימים מיוחדים.
מוספים כהלכתם - בימים מיוחדים, ברצוני לראות את דברי התורה המיוחדים במקום דברי התורה הרגילים של אותו יום.

זהו. כעת לחץ על כפתור הרישום, והצטרף למנויי תוכנית יוםיום classic!